Ürün — 08 Aralık 2016
2017 ev dekorasyonu perde modelleri

En trend, popüler ve moda perde modelleri arasında katlamalı,  stor, Rustik, jaluzi,  zebra ve Kravüze perde modelleri yer alıyor.

Ev dekorasyonlarını hazırlarken evleriniz için kullanacağınız ürünleri seçme konusunda zorluklar yasar ve kararsız kalırız. Zorluklar çektiğimiz ve kararsız kaldığımız ürünlerden bir tanesi de perdelerdir. Perdeler ev dekorasyonlarında mobilya grubu tercihinden sonra önemli dekoratif ürünlerin başında yer alır. Ev dekorasyonunuza uygun bir perde modeli seçtiğiniz takdirde eviniz ve odanız modern ve zarafet dolu bir görünüme kavuşacaktır.

Perde modeIIeri seçerken ilk olarak hangi odada kullanacağınız önemlidir. Çünkü perde modeIIeri tercih ederken yatak odası perdesi için ayrı perde modeli salon için ise ayrı perde modeli seçmelisiniz. Ayrıca perde modeli   seçerken odanın yeterli miktarda güneş alıp almadığı da önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü yeterli miktarda güneş almıyorsa açık tonda perdeler seçerken yeterli oranda güneş alıyorsa biraz daha kapalı tonlar seçebilirsiniz. Bu iki husus önemli bir yer tutarken asıI üzerinde duracağınız nokta mobilya grubu ile perdenin uyumudur. Siz siz olun kesinlikle mobilya grubunuzu almadan perde modeli seçmeyin. İlk olarak odanız için mobilya grubunu tercih edin. Daha sonra mobilya grubunuza uygun perde modelini belirleyiniz. Aksi takdirde dekorasyonunuz da olumsuz görüntüler oluşacaktır.

Bilirsiniz ki birçok farklı perde modeli bulunmaktadır. Bu perde modelleri kullanılacak odaya göre değişiklik göstermektedir. En trend, popüler ve moda perde modelleri neler diye merak ediyorsanız, hemen söyleyelim: Katlamalı,  stor, Rustik, jaluzi,  zebra ve Kravüze perde modelleri en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alıyor.

#evdekorasyonu #perdemodelleri #trend #popüler #katlamalı #stor #Rustik #jaluzi #zebra  #Kravüze #perde #modelleri

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>