Firma Sektör — 12 Mayıs 2017
Ali Bayhan Tekstil Ürünleri R + T Turkey Fuarında Göz Kamaştırdı

Sade, özgün ve yeni desenleriyle ve beyaz yeni stor zebra kumaşlarıyla fuarda farkını gösterdi.

Aldığı yeni makinalarla kaliteli, zebra kumaş dokumacısı Ali Bayhan Tekstil kalite anlayışını her geçen gün katlayarak üretime devam ediyor. İhracata önem veren firma bu fuarda uluslararası pekçok yeni bağlantılar elde etti ve verimli bir fuar geçirdi. Sektörün belli başlı firmalarından olan aylık 200.000 metre potansiyele sahip firma büyümeye devam ediyor.

İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da 01 – 04 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşen 3. R+T 2017 Panjur, Tente, Kapı / Geçiş Sistemleri Ve Güneşten Koruma Sistemleri Fuarında Ali Bayhan Tekstil ürünleri en çok ziyaret edilen bir standa sahipti.  1974 Yılında Bayhan Makina adı altında başlayan firma, 1996 yılı itibari ile Jakar makina imalatını sonlandırdı. Alibayhan Tekstil adı altında kumaş imalat ve dokumasına giren Alibayhan Tekstil, bu yıldan itibaren kalite anlayışını her geçen gün katlayarak üretime devam etmiş ve İsse markası ile kalitenin yeni adı oldu.

Ev, işyerleri vb. kısacası yaşam alanlarımızın her yerinde ürettiği kaliteli perdeler ile evimize ayrı bir renk katan Alibayhan Tekstil,  yeni nesil stor perde üretiminde keten, polyester ve hasır gibi çeşitleri ile evlerimizin modern dekorasyonunda ciddi anlamda rol oynamaya devam ediyor. İsse markasıyla tekstil sektöründe 36 yıllık tecrübesiyle yerini sağlamlaştıran Alibayhan Tekstil, gün geçtikçe tüketici tarafından ilgi görüyor ve beğeni kazanıyor.

R+T Turkey 2017 fuarında ve fuarların önemini çok iyi kavrayarak sektörümüz adına bir çok fuarda yerini alan Alibayhan Tekstil, sedef, jakar, simli serileri, screen, plise ve blackout perde ile de üretimine katma değer katıyor. Ali Bayhan Tekstil İran, Lübnan, Ürdün, Kanada, Hollanda, Libya, Romanya, Almanya, Fas, Cezayir, Arnavutluk, Tunus, Filistin, Moritanya ve 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapıyor. 40 kişiye istihdam sağlayarak ülke kalkınmasında en ihracatı kadar rol alan Alibayhan Tekstil, değerli iş ortakları için üretimine ara vermeden yoluna kaliteyle devam ediyor.

 

#AliBayhan #TekstilÜrünleri #Fuar #Firma

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>