Firma — 25 Nisan 2014
Avangard marka olma yolunda

Evteks Perde Brillife Exclusive Elegance’nin tanıtımını yaptı Yalçın YILMAZ, bugün tanıtımını yaptığı Brillife Exclusive Elegance bayiliğini tüm dostlarına ilan etti.

Haber: Emel Benli / Ankara Son yıllarda girişimciliği ile tanıdığımız değerli müşterilerine perde toptancılığı ile hitap eden değerli meslektaşımız Evteks’in sahibi Yalçın Yılmaz, Brillife Exclusive Elegance bayiliğini alarak mağazasında yaptığı bir kokteyl ile tanıttı. Amacının mevcut müşterilerine daha çok çeşit ile hitap etmek olduğunu her fırsatta vurgulayan Yılmaz’ı biz Perde Satıcıları Haber Portalı yalnız bırakmayarak bilgiler aldık. Brillife Exclusive Elegance, 30 Brode, 35 KDK ve Düz grub, 30 Zebra, tül ve fonluktan oluşan kombineli set içerisinde, kesiminde bulunduğu 95 başlıktan oluşuyor. Gün boyu ürünleri görmeye gelen perdecilerimiz mağazalarında yeni ürünlere yer vermek ve farklılığı göstermek amacıyla ziyaretlerini sürdürdüler.

Brillife Exclusive Elegance kartela setini beğenen ve “Brillife ismi bizim için yeterli.” diyen değerli müşterilerine, “Avangard markasını nihai tüketiciye duyurabilmek adına radyo ve billboard reklamları ile desteklemenin firmam ve siz değerli müşterilerim açısından iyi olacağını düşünüyorum. Amacım o ki; nihai tüketici mağazanıza girdiği zaman AVANGARD markasını sizden talep etsin. İşte o zaman emeklerimizin ve mücadelemizin boşa gitmediği ve yeni oluşumlara doğru yol alacağımız anlamına gelir.

İstiyorum ki Ev tekstili sektöründe bizde AVANGARD adı ile marka olmak ve yeni istihdamlara kapı açmak istiyoruz. Ayrıca bayilik vermeye ve tabela takmaya da devam ediyoruz, istek ve görüşlerinizi her zaman değerlendirmeye alan firmam sizin yanınızda olmaya devam edecektir.” diyen Yalçın YILMAZ, dileyen müşterilerine Brillife Exclusive Elegance kartela setini vermek için yola çıkmıştır. Kaynak: www.perdesaticilari.com

 

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>