Sektör — 05 Aralık 2013
Birtane Perde güzel bir nihai tüketici portföyü ile kaliteyi, estetiği ve işçiliği harmanlıyor

Perde Satıcıları Haber Portalı bu haberde şunlara yer veriyor: “ “Hayatımda hiç gökyüzüne bakıp yıldızları saymadım çünkü o yıldızların benim için hiç bir önemi yok, benim için önemli olan müşterilerimdir.” Sıtkı Ercan

Efor Perde Sistemlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Söyler ve Efor Grup Perde Sistemleri ortaklarından Seher Karagözoğlu, Diyarbakır’lı iş ortaklarını ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında biz Perde Satıcıları Haber Portalı ekibide kendilerini yalnız bırakmadık.

İlk ziyaret durağımız Diyarbakır’da Selahattin Eyyübi Bulvarında, ağırlıklı perde sistemleri üzerine çalışan ” Birtane Perde ” oldu. Birtane Perde’nin sahipleri Veysi Birtane ve Mahmut Birtane tam bir buçuk yıldır Efor Perde Sistemleri ile çalışmaktadır.

” Efor’u, Türkiye’de mekanik sistemin öncülüğünü yapan ve bu sektörün lokomotifi olarak görüyorum.” diyen Doğu ve Güneydoğu Bölge Sorumlusu Sıtkı Ercan, hakikaten Diyarbakır ve çevre illerde müşterilerinin gönlünü feth etmiş, yılların kurdu bir pazarlamacımızdır. Engin tecrübeleri ile Efor Perde Sistemlerini en iyi şekilde temsil eden Ercan’ı bu başarısından dolayı kutluyoruz.

Eforun tüm ürünleri ile ağırlıklı perde sistemlerinde müşterilerine hizmet veren Birtane Perde ’nin, bu özelliği perdecilerimizde çok az rastladığımız bir durumdur. Veysi ve Mahmut Birtane kardeşler, ağırlıklı perde sistemleri üzerine çalışarak güzel bir nihai tüketici portföyü ile kaliteyi, estetiği ve işçiliği harmanlayarak Efor ürünlerini satmanın keyfini yaşamaktadırlar. Perde sistemlerine gönül vermiş ve sektörde her zaman başarıyı yakalamış bir perakendeci olarak farklılığı yaşamanın mutluluğu içerisindeler.

Bu arada ” Tüm meslektaşlarımı Diyarbakır’a davet ediyorum, özellikle Birtane Perde’ yi ziyaret etmeden gitmesinler. ” diyen Mahmut Birtane’nin de davetini siz Değerli Perdecilere ve Ev Tekstilcilerimize duyuruyor ve hepinize Biz Perde Satıcıları Haber Portalı adına hayırlı işler diliyoruz.”

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>