Fuar Genel — 18 Mayıs 2017
Brillant ürünleri R+T Turkey fuarında tam not aldı

1- 4 Mart tarihinde R+T Turkey Fuarında yer alan Brillant ürünleri fuarın en çok ilgi gören ürünlerden idi. “3. Uluslararası Panjur, tente, kapı-geçiş sistemleri ve Güneşten korunma sistemleri fuarı R+T”; 1 – 4 Mart 2017 tarihleri arasında CNR fuar alanında yapıldı.

Sektörel bazda güncel moda trendlerine endeksli ve ürün çeşitliliği eşliğindeki özgün konseptleri ile dikkat çekmeye devam eden Brillant; bu fuarda 8. Hall 18 B 109 no’lu stantta yer aldı.

2017 yılı sezonu gözetilerek oluşturulan, çeşit, renk skalası ve ambinası ile dikkat çekecek Brillant standında; Dijital Baskılı Perde, Dijital Baskılı Stor ve Zebra Perde, Çiftli Sistemler, Dikey Örme Jakar Dijital ve Boyalı Perde Sistemleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Ürünler ziyaretçilerden büyük beğeni topladı. Brillant sektöre yön vermeye ve peşinden sürüklemeye devam ediyor.

 

#Brillant #RTTurkey #UluslararasıFuar #Panjur #tente #kapıgeçişsistemleri

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>