Firma — 03 Haziran 2014
Cimilli, sezon etkinliğini muhteşem bir gala ile taçlandırdı

Perdeciler ve ev tekstilcileri Cimilli’nin düzenlemiş olduğu harika galada eğlenerek moral depoladılar

Haber: Emel Benli & Erzurum

Doğunun en büyük toptancısı, Cimilli Ev Tekstili sezonu memnuniyet verici bir etkinlikle açtı. Doğu Karadeniz’den, Doğu Anadolu’dan ve Güneydoğu’dan gelen değerli müşterilerini iki gün boyunca ağırlayarak, onlara en güzel imkanları sundu.

İndirimli alışverişlerden faydalanan perdecilerimiz ve ev tekstilcilerimiz, Cimilli’nin düzenlemiş olduğu harika galada eğlenerek moral depoladılar. Türk sanat müziği ile dinlenen perdecilerimiz, türkülerle coşarak eğlendiler. Doğunun otantik folklor gösterileri ile kültür dimağımızı yoklayan meslektaşlarımız, yenilen yemekler eşliğinde unutulmaz bir geceyi hafızalara kazıdılar. Cimilli Ev Tekstili Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Mehmet Cimilli, değerli dostlarına bir teşekkür konuşması yaparak “ahde vefa” örneği sergiledi. Varoluşlarını değerli dostlarına bağlayan Mehmet Bey, babalarından aldıkları bayrağı en iyi şekilde kardeşi Mert Cimilli ile birlikte taşıyacaklarını dile getirdi.  Hamza Cimilli’nin yolundan giden ve onun ticaret ahlakını kendilerine örnek alan Mehmet Bey ve kardeşi Mert Bey, çıktıkları ticari serüvende dededen toruna kadar gelen Cimilli ismini en doğru şekilde yaşatacaklarını söyledi.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı etkinlik boyunca Cimilli’nin değerli dostlarına mikrofon tutarak, onların nabızlarını yoklayarak, duygu ve düşüncelerini siz değerli ev tekstilcilerimize yansıtırken, anladık ki; tüm doğu Hamza Cimilli’yi bir kardeş, bir baba gibi sevmişler ve gözü kapalı Cimilli ailesine inanmışlardır. Vizyonu ahlaklı ticaret, misyonu dürüstlük olan firmamız Türkiye’ye örnek olabilecek sayılı firmalar arasındadır. Bu durumun farkında olan Cimilli müşterileri,  Hamza Cimilli’ye güvendikleri gibi, onun evlatlarına da güvenerek; var oldukları süre içerisinde Cimilli ailesinin yanında olacaklarını belirttiler. Sektörümüzdeki genç meslektaşlarımız için bir idol olan Hamza Cimilli, ürünlerinden çok; ticari ahlakı ile beyinlerimize kazınacak ve bir Erzurum dadaşı olarak anılacaktır.

Gecenin ilerleyen saatlerinde halaylar çeken, oyun havaları ile oynayan ve folklor ekibinin gösterileri ile nefeslerini tutan meslektaşlarımız bir Cimilli farkı ile geceye son noktayı koydular.”

Kaynak: www.perdesaticilari.com

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>