Fuar Genel — 05 Temmuz 2015
Daha Çok Katılımcı ve Daha Çok Ziyaretçi R + T 2015’te

Yaklaşık 900 katılımcı kendi yeniliklerini ve yeni ürünlerini 60.000′den fazla ziyaretçiye sergileyerek dünyanın önde gelen fuarı konumunu teyit etti.

24-28 Şubat 2015’te gerçekleşen sektörümüzün önde gelen fuarlarından R + T Stuttgart 2015 fuarını ziyaret ettik. Resimler çektik, seçkin firmalarımızın dünya pazarına sundukları yenilik ve ürünlerini yakından görme şansını yakaladık. Perde sektörünün bu önemli etkinliğinde dergi olarak yapılması gerekenleri yapmaya çalıştık. Dünya piyasasında bu alanda faaliyet gösteren firmaların sundukları ürün ve hizmetleri sizler için takip ettik. Kendini ispat etmiş olan fuar bu sene de pek çok katılımcıyı ve sektör oyuncularını çekmeyi başardı. Showlar, forumlar ve kongrelerin düzenlendiği fuarda R + T 50. yıldönümünü de kutladı.

Katılımcı ve ziyaretçilerden olumlu geribildirim

“Ben fuarda hiçbir şey göremedim, çünkü yoğunluktan standımızı terk edemedim” diyor  of Dickson Constant GmbH Müdürü Lars Rippstein. Fuar %50’den fazlası yurtdışından gelen 60.000 ziyaretçi çekerek küresel önemini gösterdi. 122 farklı ülkeden gelen bu kadar ziyaretçi panjur, tente, kapı/geçiş sistemleri ve güneşten koruma sistemleri alanlarında yenilikleri görerek ülkelerine gittiler. Ziyaretçilerin yarısından fazlası birkaç bin Euro ya da daha fazla tutarındaki yatırım planlama yaptı. Konuşmaların kalitesi bu nedenle çok yüksek oldu.

R+T Stuttgart, geniş yelpazede ürün ve hizmetin yanı sıra, dünya çapındaki ağa erişim sunacak olup bu anlamda dünyanın her yerinden fuar katılımcıları ve ziyaretçiler için eşsiz bir platform teşkil etti. Etkinlik, ürün yeniliği ve endüstriyel gelişim trendleri açısından, uluslararası alanda dikkat çeken önemli bir sektör fuarı olmayı başardı.

R+T Stuttgart olağan üstü konumu sayesinde, başta batı komşuları 122 ülkeyi ve bölgedeki diğer ülkelerinde olduğu büyük bir potansiyele sahip yeni pazarlara kapılarını açtı. Bu fuar inşaat ve mühendislik şirketleri, ticari şirketler, üreticiler, müteahhitler, distribütörler, acenteler, toptancılar, perakendeciler, mimarlar, tasarımcılar, ve daha birçokları için önemli iş platformu ve buluşma noktası haline geldi.

Stuttgart inşaat sektöründe öncü

Akıllı güneşten koruma sistemi yoluyla enerji verimliliği sağlama, geliştirilmiş kapı sistemleri ve giriş teknolojisi ile enerji tasarrufu potansiyeli, doğrudan dünyanın inşaat sektörü trendleri ile bağlantılı R+ T Stuttgart ile Almanya inşaat sektörü Avrupa’nın en güçlü pazarlarından biri ve devlet yeni konut projeleri uygulanmalarında çevre-dostu ve enerji verimliliğini ön plana çıkaran çözümleri öngörüyor.

Sergileyerek işinizi büyütün

İşinizi büyütmek için harika bir fırsat: R+T Stuttgart, kendinizi bir çözüm sağlayıcısı olarak tanıtıp karar mercileriyle tanışabileceğiniz eksiksiz bir platform sunuyor.

Kendinizi işinizin ihtiyaç duyduğu hedef müşteriye duyurun: Ürün ve hizmetlerinizi panjur, otomatik kapı-geçiş ve güneşten koruma sistemleri için yeni teknolojiler ve çözümler arayan, bölgenin dört bir yanından ve yurtdışından gelen profesyonellere, karar mercilerine ve inşaat şirketlerinin temsilcilerine tanıtın.

Stuttgart’ın bir ticaret ve iş merkezi olarak gelişmesinin avantajını yaşayın: Bir fuar katılımcısı olarak Stuttgart ‘tan ve komşu devletlerden profesyonellerle tanışarak bölgesel ağınızı genişletin.

R + T, yaklaşık 3.000 mimara bilgi ve ilham kaynağı olarak önemini gösterdi

Katılımcılar stantlarında çok sayıda özellikle mimar ve planlamacıları görmekten memnun oldular. Bu mimarlar ve plancılar, 2012 yılından beri düzenlenen “The Art of Planning”’nin serisi olarak uluslararası “Front Shell Frame – FAÇADES 2015” kongresine de davet edildiler. Bu yılki etkinliğe konuşmacı olarak,  Kim Herforth Nielsen (3XN), Matthias Schuler (Transsolar), Oliver Thill (Atelier Kempe Thill), Martin Rauch (Lehm Ton Erde), Daniel Pfanner (Bollinger+Grohmann), Dr. Henk Jonkers (Delft Technical University) ve Matthias Rippmann (Swiss Federal Institute of Technology, Zurich) katıldı.

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>