Sektör — 05 Ocak 2017
Davillo ile Ev Güzelliği & Özlem Mefruşat

“Davillo ile Ev Güzelliği” adlı programımızın 4. Bölümünde yine bir perde duayenini tanımaktan mutlu olduk. Çocukluğunu manifaturanın tozu ve kokusu içerisinde geçiren sevgili büyüğümüz, Özlem Mefruşat’ın sahibi Zeynel Erbasan, 1973’den beri aynı yerde, aynı adreste Ankara’nın Dışkapı Semtinde mefruşatçılık yapıyor.

Ankara’nın ilk perdecilerinden olan duayenimiz, yetiştirdiği öğrencilerinin yanı sıra işine verdiği değer ve saygı ile de her zaman gündemde kalmış bir meslektaşımızdır. Tıpkı Davillo’nun ürünleri gibi önemli ve kaliteli markaların ürünlerini bilgi birikimi ile harmanlayan Erbasan, ev tekstil ürünlerinden halıya, halıdan perdeye yüzlerce kalem ürünü mağazasında satarak Ankaralı müşterilerine hala hizmet vermektedir. Sevgili oğlu Resul Erbasan, mağaza sorumluları Bülent Karsavaroğlu ve Hakan Emir ile mesleğini icra eden Zeynel Bey, tıpkı bir çınar ağacı gibi mesai arkadaşlarına kol kanat germektedir. Genç meslektaşlarımıza güler yüz ve dürüstlüğü öneren sevgili büyüğümüz, tecrübesinin ve birikimlerinin gölgesi altında huzurlu bir ticaret hayatı sürmektedir.

özlem

#Davillo #EvGüzelliği #Ev #Güzellik #ÖzlemMefruşat #Özlem #Mefruşat

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>