Genel Ürün — 26 Ocak 2017
Doğukan Metal Perde Aksesuarları’ndan Türkiye’de bir ilk:Işıklı Sarkıt!

Broçöl Modeller, Cibinlik Modeller, Kolbağı Modeller, Perde Tokaları, Renso Modeller, Şamdan Modeller ve Sarkıt Modeller imalatı yapan Doğukan Metal Perde Aksesuarları sektörde bir ilke imza atarak ışıklı sarkıt modellerini sunmaya başladı.

Bu perde sarkıtları 9 wolt pille çalışan sarj edebilme özelliği olan bir sisteme sahip ve bir dolum ile 1 gün yakabilme özelliği vardır, ayrıca bu sistemde pil değiştirmeye gerek yoktur, kendi pilini yaklaşık 1,5 sene kadar tekrar tekrar sarj edebilir. Perde aksesuarı olarak kullanılan ürünlerimizde ışık sistemi herhangi bir kablo vs. görünmemektedir, sistemin kullanımı çok kolaydır. Ürünün fuşya, turkuaz, beyaz, mavi, yeşil ve kırmızı gibi renk çeşitleri vardır. Kaliteden ödün vermeyen Doğukan Metal Perde Aksesuarları bu yeni ürünüyle piyasada çok ses getirecek. Evlerde perdelere yeni bir konsept ve güzellik katacak olan bu ürün trend ürün olmaya aday.

 

#DoğukanMetal #Perde #Aksesuarları #IşıklıSarkıt #sektör

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>