Firma Genel — 01 Temmuz 2015
Dürüstlüğün getirdiği nokta: 70 m2’den 4500 m2’ye

MakroMakro – Per 4.500 metrekarelik yeni yerine taşınıyor.

1990 yılında perde sektöründe yerini alan ve tam 25 yıl boyunca perde sistemleri imalatı ile sektöre hizmet veren, ev tekstil sektörünün önemli firmalarından Makro – Per, Ankara Hasanoğlan’da yapımına başladığı fabrikasını tamamlamak üzere. Abidinpaşa semtinin bir ara sokağında 70 m2’lik imalathanesinden 4500 m2 arsa üzerine kurulu bu fabrikasına Mayıs veya en geç Haziran ayında taşınacak olan Makro – Per bu son hamlesiyle büyümeye ve sektördeki ağırlığını artırmaya devam ediyor.

Jaluzi perde, dikey perde, stor perde, zebra perde ve tüm mekanik perde sistemleri imalatı yaparak yüzlerce çalışanı ile 75 ilimize, 600 bayi aracılığıyla hizmet veren Makro – Per, kurulduğu günden beri dürüstlük vizyonuyla hareket ediyor.  Dürüstlük vizyonundan asla vazgeçmeyen firma sahibi Bekir Kılıç firmasını taşıdığı bu noktayla şu ana kadar gösterdiği performansını ve başarısını taçlandırıyor.

Trendi, modayı en iyi şekilde takip edecek donanıma ve altyapıya sahip yeni fabrikasında daha kaliteli ve popüler üretim için büyük işler yapmayı planlayan Makro – Per bunu başarmak için bu fabrikasını teknolojik yapıyla inşa etti. Yeni fabrikasında en güzel üretim gerçekleştirecek firma, tüm sektör oyuncularını yeni yerine bekliyor.

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>