Firma Genel — 03 Mart 2017
Er Çeyiz Perde Sistemleri Madame & Rose Markası ile daha iyisini sunuyor

Sektörümüzün değerli mensuplarından olan Mehmet Emin Eroğlu, 1991 yılında çırak olarak atıldığı perde sektörüne 2008 yılında kendi mağazasını açarak yön verdi.

Çeyiz ve perdeci kökenli olan Mehmet Emin Eroğlu, 2014 yılında ise Sinan Kandemir ile ortaklığa ilk adımını attı. Ankara Siteler’den Er – Çeyiz adı altında markaları olan “Madame Roze” zebra ve stor başlıkları ile piyasaya hizmet veriyorlar.

Başta Ankara olmak üzere civar illere şimdilik 30 başlık ile hizmet veren genç girişimci ortaklar, hedeflerini sürekli yüksek tutarak basamakları adımlamaya çalışıyorlar. Gündemi sürekli takip ederek, kaliteden şaşmayarak, sevgi ve saygıyı kendilerine misyon edinerek bu sektörde varolmaya gayret gösterirken; hiç bir zaman geçmişlerini unutmadıklarını ve bu doğrultuda işlerine yön verdiklerini belirtiyorlar.

“Her şeyin zamanla daha da iyi olacağını” dile getiren Mehmet Emin Bey, hiç bir müşteriyi üzmediklerini ve her zaman müşterilerinin yanında olduklarını dile getirdi. Bize düşen görev ise onların yanında olmak, genç meslektaşlarımıza destek vermek ve onlara sonuna kadar inanmak.

 

#ErÇeyiz #PerdeSistemleri #Perde #Madame #RoseMarkası #Sektör #MehmetEminEroğlu

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>