Firma Genel Sektör — 21 Mart 2017
Gürhan Perde’de tecrübe, birikim, insan sevgisi ve en önemlisi de dürüstlük hakim

“Kusur bulmak için bakma birine, bulmak için bakarsan bulursun, kusur örtmeyi marifet edin kendine, işte o zaman kusursuz olursun”… Hz. Mevlana

Tebessüm ve hoşgörü şehrinden, Konya’dan siz kıymetli takipçilerimizi ve ev tekstil sektörü mensuplarımızı saygıyla selamlıyoruz. Sizlerin de yakından tanımanızı istediğimiz bir meslek  duayenimizi mağazasında ziyaret ettik. Soğuk bir kış gününde içimizi ısıtan sohbetimizi sizlere de yansıtmak istedik. Bir Davillo Perdesen Satış Noktası olan ve bir birinden değerli toptancılarımız ile çalışan mobilya, perde, döşemelik kumaş, duvar kağıdı ve aksesuar satan değerli üstadımız Hasan Hüseyin Gündoğar’ı tanımanızı istedik.

Göğsünde ticaret ahlakı barındıran, aynı zamanda eğitimci bir büyüğümüz ” Gürhan Perde Mobilya’nın “sahibi “Hüseyin Hoca,” 1200 m2 mağazasından tüm Konya halkına hizmet veriyor. Dürüstlüğü, Allah korkusu, sevgi dolu kalbi ve Hz Mevlana’nın deyimi ile kusurları örten saygıdeğer büyüğümüz Hüseyin Hoca, sevgili oğlu Gürhan Gündoğar ve sevgili gelini Yasemin Gündoğar ile tatlı bir ticaret sürdürmenin aslında aile olabilmenin en derin mutluluğunu yaşıyor.

Anıları, tecrübeleri, sektör birikimleri, insan sevgisi ve en önemlisi de dürüstlük anlayışı ile manifatura ve kumaş toptancılığı ile çıktığı yola dev bir alışveriş merkezi ile devam edecek. Devam edecek diyoruz çünkü; bir insanın yaşı ne olursa olsun peşinden koşacağı hayalleri vardır. Geçmişte öğretmenlik ve okul müdürlüğü yapan ama istifa ederek ticaret hayatına atılan duayenimize Allahü teâlâ “Yürü kulum demiştir”… Tek silahının doğruluk olduğu korunağı ile yola çıkan meslektaşımız çok yakında açılışını gerçekleştireceği 6 katlı, 6000 m2 mağazasında otoparklı, çocuk oyun alanından tutun da, kafeteryasına kadar donanımlı, yeni mağazasında mobilya grupları ve perde bölümünden oluşan bir konsept ile Konya halkına hizmet vermeye hazırlanıyor.

Sağ kolu, sevgili oğlu Gürhan Bey’den gururla bahseden onun başarılarını bizimle paylaşan ve sevgili gelini Yasemin Hanıma “kızım” diye hitap eden bir değeri tanımaktan son derece mutluyuz. Biricik torunlarını ağzından düşürmeyen, arkasında her zaman kendisine destek veren biricik eşi Selma Hanımefendi’yi anmadan geçmeyen bir Osmanlı Beyefendisi Hüseyin Hoca… Mutlaka yolunuz düştüğünde gezip görmenizi tavsiye ettiğimiz Mevlana’nın şehrinden Konya’dan  bir üstat  tanıttık sizlere, başarılar paylaşıldıkça güzeldir diyoruz.

 

#GürhanPerde #HasanHüseyinGündoğar #DavilloPerdesen #sektör

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>