Genel Sektör — 21 Nisan 2017
Marka olmuş perdeci ve döşemecilerden Vedat Tekstil alışılmışın dışında bir hizmet veriyor

Ev Tekstili sektörüne adım attığında henüz 16 yaşında bir delikanlıdır Vedat Demir. Hayalleri vardır herkes gibi…

Yoğurulmak, pişmek ve bir ticaret adamı olabilmek için hazırdır. On, yirmi, otuz derken, bitmeyen hayallerinin peşinde koşarken; geride tam kırk yıl bıraktı. Acısıyla tatlısıyla tecrübe dolu tam kırk yıl… Aslen Ankaralı olan Vedat Tekstil’in sahibi Vedat Demir, Ankara’nın hatırı sayılır ev tekstilcilerindendir. Ankara / Siteler’den döşemelik kumaş toptancılığı, perde ve duvar kağıdı da dahil olmak üzere bir eve lazım olan ev döşeme hizmetini mimari anlayışla gerçekleştiriyor.

Biri endüstri mühendisi, diğeri ise iç mimar olan sevgili oğulları ile üç katlı butik özelliği taşıyan mağazasında, sektörümüz adına hizmet veriyor. Dürüstlüğünden ve kalitesinden şaşmayan zevkli perdelik ve döşemelik ürünlerini evlatlarının dışında çok başarılı kadrosu ve diğer bünyesinde çalışan iç mimarlar ile harmanlayan Vedat Tekstil Ankara’nın marka olmuş perdeci ve döşemecilerinden. Kendisine yol arkadaşı olarak seçtiği toptancı ve üretici partnerleri Davillo gibi nezih ve kaliteden ödün vermeyen yenilikçi kimliği ile ün yapmış firmalar. Vedat Tekstil bünyesinde 15 çalışanı ile mimari  çalışma özellikleri ile sektörümüze yön veren firmalardan. Vedat Bey, sevgili oğullarının katkıları ile yola devam ederken; “hep ileriye yönelmeliyiz” cümlesi ile aslında bizlere başarısının sırrını veriyor. Tecrübeli büyüğümüz “müşteriyi memnun etmenin yollarına gitmek gerek” diyerek aslında genç meslektaşlarına bir nevi rota tayin ediyor.

Sektörde 20 yıl, Vedat Tekstil’de ise 13 yılını tamamlayan Mağaza Perde Sorumlusu Yener Ekici de, bu çorbada tuzu bulunanlardan… Meslek tecrübelerini Vedat Beyin tecrübeleri ile harmanlayan Yener Bey, mütevazi kimliği ile müşterilerinin gönlünü fethederken; alışılmışın dışında bir perakendecilik hizmeti veriyor. Biz onları sektöre yön veren kimlikleri ile tabir ederken; aslında onlar gece gündüz durmadan hepimizin içinde olduğu geminin rotasını belirleyerek dümene yön tayin edenlerden.

#perde #döşeme #VedatTekstil #EvTekstili #sektör

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>