Firma Genel — 02 Temmuz 2015
Meteks Stor Sistemleri Başiskele’de Yeni Yerinde

1960 yılında Mustafa Çavuş tarafından kurulan Çavuşoğulları Tekstil Tic. Ltd. Şti., 3. kuşak günümüz ev tekstili ihtiyaçlarını karşılamak için 2010 yılında Metin Çavuş tarafından Çavuşlar Tekstil & Meteks Stor Sistemleri faaliyetine başladı.

Sürekli büyüyen ve niteliğini artıran firma, yeni yerinde hizmete başladı.  Kocaeli Başiskele’de sektöre modern teknoloji, bilgi birikimi ve 54 yıllık tecrübesiyle üretim yapan Meteks Stor Sitemleri; dikey perde, jaluzi perde, stor perde, zebra perde, katlamalı perde, screen perde ve ahşap jaluzi perde ürünleri üretimine devam ediyor. Meteks Stor Sistemleri yeni yerinde geniş ürün yelpazesi, renk ve desen çeşitliliği ile yurt genelinde ihtiyacın %70’ını karşılıyor.

Sektöre yenilik kazandırmaya devam eden, Meteks firması geçmişten gelen sektörel tecrübesi ve yenilikçi müşteri veri tabanı ile çok kısa sürede yurt içindeki perakende mağazaları dışında sektöründe bulunan firmalara da toptan kumaş, alüminyum, plastik vb. ürünlerin toptan tedarikini de yapıyor.

Meteks, bilgi birikimi, inovasyon ve spesifik ürünleriyle yurt içinde olduğu gibi, mekanizmalı perde sitemleri konusunda yurt dışı pazarlarda da Türkiye’yi temsil etmeyi başarıyla sürdürüyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yolda ,gelişmiş teknolojiyi kullanarak ürün yelpazesi ve müşteri isteklerini en iyi karşılama ve verimliliği artırarak, yurt içi sektördeki liderliği ışığında, yurt dışına açılmak ve modern perde sistemlerini daha ileriye taşıma vizyonuna paralel olarak, Meteks sektörde büyümeye devam ediyor.

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(1) Yorum

  1. kosekoy dumlupınar mahsakıp sabancı cad.no 110.a kartepe kocaelı adresıne kartela ve fıyat teklıfı vere bılırmısınız orada perdecı ve manı faturacıyım tesekkurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>