Genel Sektör — 23 Ocak 2017
M&G Perde hizmette sınır tanımıyor

 Değerli Sektör Mensupları, uzun zamandır “Davillo ile Ev Güzelliği” adlı programımızı sizler için çeşitli “Davillo Satış Noktalarında” çekip yayınlıyoruz. Amacımız Davillo’nun değerli müşterilerini sizlere tanıtmak ve sektörümüzün emektarlarını onure etmek. Ankara’nın Etlik Semti’nde yine bir Davillo müşterisinin mağazasını sizler için görüntüleyip, tanımaya çalıştık.

“M&G Perde’nin ” sahipleri Nihat Yılmaz ve Nevzat Yılmaz, sizler gibi perde ve ev tekstili sektörüne gönül vermiş ve 6 yıldır bizzat kendi mağazalarında bu mesleği severek icra etmektedirler. Mağazaları bir “Perdesen Davillo Satış Noktası” olup; Davillo’nun fonluk gruplarından tutun da, tülünden, storuna, storundan, zebrasına kadar bütün ürünlerini bünyesinde mevcut tutmakta. Davillo ürünlerinin yanı sıra, Davillo gibi bir çok önemli markanın ürünleri ile de nihai tüketiciye hizmette sınır tanımamaktadır.

Yılmaz kardeşlerin misyonu da tıpkı sizinki gibi herşeyden önce dürüst hizmet vermek ve düzgün toptancılar ile çalışmak. Aslen Çorum’lu olan Yılmaz kardeşlerin küçüğü olan Nevzat Yılmaz, 10 yıl boyunca Çorum’da perde sektörüne verdiği emek ile yeterliliğini sağladıktan sonra Ankara’ya gelerek ağabeyi Nihat Yılmaz’ı bu sektöre teşvik etmiş ve mağazalarını hayata geçirmişler.

Bütün temennileri kargaşasız, temiz bir perde sektöründe varolabilmek ve en real yollardan paralarını kazanmak. Davillo ailesinin kalabalıklığı ve düzgün ticareti size de cesaret veriyorsa ve bu kervana katılmak istiyorsanız; işte o zaman sizi kucaklayan bir aile Ankara Siteler’de bekliyor.

#Perde #Sektör #hizmet #DavilloileEvGüzelliği #program #Manset

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>