Genel — 09 Ocak 2016
Modern tasarımlarla gelen yenilik: Osmanlı Grup

1991 yılında faaliyetlerine başlayan firma, bilgi ve teknolojik birikimini mekanik perde aksamları üretimine yoğunlaştırarak kısa zamanda yerel ve uluslararası pazarlarda kendini gösterdi 

Osmanlı Grup, İstanbul – İkitelli 0.S.B.’de kapalı alana kurulu tesisinde stor perde, katlamalı perde, dikey perde, alüminyum jaluzi ve dekoratif rüstik gibi aksesuarların üretimini gerçekleştirerek, Türkiye başta olmak üzere dünya çapında 60’tan fazla ülkeye hizmet veriyor.
Bünyesindeki ileri teknolojik altyapı ve nitelikli insan kaynağını en iyi şekilde organize eden firma, mekanik perde sistemleri teknolojisine yeni çözümler getirmeye devam ediyor. Tesisinde yürütülen yoğun Ar-Ge çalışmaları sayesinde geliştirdiği  ve Osmanlı Grup tarafından patentli mekanik perde sistemleri, tamamen özgün tasarımlı. Ürün portföyünde bulunan yüzlerce değişik varyasyon ile Osmanlı Grup, stor
perde, katlamalı perde, dikey perde ve alüminyum jaluzi sistemleri ile üretimine yeni bir soluk getiriyor. Üretimde kalite olgusunun her aşamada sürekli kılınması için geliştirdiği bütünlükçü sistem sayesinde, global değişimlere daha hızlı ve etkin şekilde uyum sağlıyor. Firmanın sahip olduğu “Toplam Kalite” kavramını uygulama metotları, ekonomik ve beşeri çevreye karşı üstlenmiş olduğu sorumlulukla, TSE ve ISO-9001:2000 programları ile sertifikalandırıldı.

Geleneksel perde estetiğine modern çözüm:
“Kruvaze Mekanizma”
Mekanik perde sistemleri alanında akılcı ve modern çözümler üreten Osmanlı Grup, evlerinde geleneksel perdeden vazgeçemeyenler için “Kruvaze Mekanizmayı” üretti. Firma diğer ürünlerinde olduğu gibi kruvaze mekanizmalarında da iki renk seçeneği sunuyor.

Butterfly markasına dış pazarda yoğun ilgi!

Osmanlı Grup, yurt dışında “Butterfly” markasıyla sektörde büyük bir pozitif ivme yakaladı ve saygın firmalar tarafından aranan ve tercih edilen bir marka haline geldi. Ürdün’den Libya’ya, Fas’tan Almanya’ya, Azerbaycan’dan Sırbistan’a, Tunus’tan Romanya’ya kadar geniş ve farklı coğrafyalarda ihracata devam eden firma, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamaktan onur ve gurur duyuyor.

Zebra çitalarda yenilik
Osmanlı Grup zebra perdeler için yeni 0039-PB ürünlerini geliştirdi.

Yeni redüktörlü mekanizma
Ağır kumaşlar ve uzun metrajlar için Osmanlı Grup yeni 0219-Z mekanizmayı geliştirdi. Bu ürün büyük perdeler için yeni bir seçenek sunuyor.

 

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>