Sektör — 05 Aralık 2013
Orkide Ev Diz & Vinaldi Concept

Diyarbakır kadar sıcak; Diyarbakır insanıda. Muteks’in sponsorluğunda sizlere Diyarbakır’ın seçkin perdecilerinin sıcaklığını yansıtmak istedik.

Diyarbakır’lı perdecimiz Celal Demirkan’da bu sıcak insanlardan biri. Diyarbakır’ın güzel caddelerinden birinde bir Vinaldi Concept mağazası Orkide Ev Diz.

Celal Demirkan’a ait bu mağazayı Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren, perde sistemlerinde bir marka olan, Muteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tuncer ile birlikte ziyaret ettik. Yıllarını bu sektöre vererek, mesleğinde profosyenelleşmiş Demirkan’ın engin tecrübelerini sizlere yansıtmaktan ve kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyduk. Adeta Doğu’yu kendisine kale edinen Muteks, Doğulu perdecilerimizin kalbini feth ederek alış – veriş ve müşteri anlayışının da dışına çıkarak güzel dostluklar kurmuştur.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da, Murat Beyin sıkı dostlarından olan Celal Beyi ve mağazasını ayrıca çalışanlarını tüm Türkiye’ye tanıtmanın mutluluğu içerisinde, merak ettiğimiz soruları Celal Beye yansıttık. Severek, arzu ederek bu sektöre yüreğini koymuş olan Celal Bey, üç çocuk babası olup, 1989 yılından beri bu mesleği icra etmektedir. 480m2 büyüklüğünde bir mağazaya, 180m2 büyüklüğünde bir atölyeye sahip olan Demirkan, toplam sekiz personelle çok önemli firmaları Diyarbakır’da temsil ediyor. ” Toptancı ve tedarikçilerle her zaman iyi ilişkiler içerisinde dostluğumu sürdürdüm, firma sahiplerini sevmek o firma ile alış veriş yapmak için yeterlidir.” diyerek samimiyetini ifade eden Orkide Ev Diz’in sahibi Celal Bey, Muteks’in sahibi Murat Beye olan ilgi ve alakası ile bu cümlelerini bir kez daha teyit ettirmiştir. Diliyoruz ki dostluklar hiç bozulmasın; Celal Demirkan’ı seyreden yeni nesil perdecilerimiz de, Celal Beyin engin tecrübelerinden kendilerine ders çıkarsınlar. Murat Tuncer ve Celal Demirkan’ın dostluklarının bir ömür sürmesi dileği ile.

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>