Genel Ürün — 09 Aralık 2016
Perde seçiminde kararsızlık geçmişte kalıyor

Perde giydirme sistemi ile karar vermek artık çok kolay

Evinizde, işyerinizde dilediğiniz tüm yaşam alanlarınızda kullanacağınız perdeniz için doğru kararı vermek Demor’un Perde Giydirme Sistemi ile artık çok kolay. Perde seçiminizde doğru kararı vermeniz için Demor tarafından geliştirilen bu özel sistem ile kararsız kalmayacaksınız.

perde2

Yaşam alanlarının en önemli detaylarından biri olan perde konusunda seçim yapmak her zaman zordur. Kumaş renklerinin evinizle, mobilyalarınızla uyumu, seçtiğiniz kumaşın cinsine kadar pek çok detay ön plana çıkıyor. Tercih ettiğimiz perdenin kullanacağımız alanda nasıl görüneceği hep kafamızı karıştırır. Binlerce renk, desen ve model arasından yaşam alanımıza en uygununu seçmek isteriz. Demor, tüm bu sıkıntılarınıza son veren Perde Giydirme Sistemi ile seçimlerinizi kolaylaştırıyor ve dilediğiniz perdeyi bulmanıza yardımcı oluyor.

perde3

Demor ile hayalinizdeki perde sizin olsun…

Perde yaptırmayı düşündüğünüz alanın fotoğrafı sisteme yükleniyor, en uygun model seçeneklerini, en doğru kumaş alternatiflerini, uyumlu renk önerilerini, şık aksesuarları birleştirerek mekânınızda nasıl görüneceğini sunuyor. Dilediğiniz Demor mağazasında Perde Giydirme Sistemini kullanarak Demor’un hepsi birbirinden özel binlerce kumaş ve desen seçenekleri arasından kolaylıkla seçim yaparak hayalinizdeki perdeye sahip olabilirsiniz.

perde1

#Demor, #PerdeGiydirme, #HayalinizdekiPerde, #ÖzelSistem, #PerdeGiydirmeSistemi

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

emir

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>