Sektör — 02 Haziran 2016
Perdemax Sektöre Yenilikçi Ürünler Sunuyor

Sunduğu ürün ve hizmetlerde, kaliteden taviz vermeden, uygun fiyat yaklaşımıyla sektörde en önde olmayı hedefliyor

Perdemax Modern Perde Sistemleri sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesini, Mekanizmalı Perde Sistemleri sektöründe birleştirerek; yeni iş kolu ile birlikte günümüzün yenilikçi ve modern dekorasyon anlayışına uygun modern perde sistemlerinin tanıtımı, üretimi, satış ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteriyor.

Firma, içinde bulunduğu sektörün yenilikçi yapısının farkında olup, çözüm ortaklığı yaptığı ve hizmet götürdüğü tüm Yurtiçi ve Yurtdışı noktalara, sektörün ihtiyaçlarına yönelik Ar-Ge çalışmaları sayesinde, sürekli olarak yenilikler sunmayı ilke ediniyor. Böylelikle zengin bir koleksiyon ile sektöre hizmet ediyor. Aynı zamanda, sektöre kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek adına, tüm tedarikçi partnerlerini özenle seçiyor.

Perdemax Modern Perde Sistemleri, konusunda uzman, disiplinli ve özverili çalışma kadrosu, sektör ihtiyaçlarını göz önüne alan yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bulunduğu sektöre değer katmak hedefinde.

Firma, Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş Perdemax® markasına sahip olup, aynı zamanda ürün ve işletme kalitelerini arttırabilmeye yönelik eğitim ve belgeleri almayı hedefliyor.

Vizyonu olarak, Modern Perde Sistemleri alanında Türkiye’de lider, Uluslararası platformda müşterinin ilk aklına gelen çözüm ortağı olmayı benimsiyor.

Firma müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmet ve kalite anlayışı ile birlikte uygun fiyat politikası ile sunmayı ve aynı zamanda sektörde yeniliklerin en sıkı takipçisi olarak, müşterilerine her zaman yenilikleri sunmayı amaçlıyor.

#Perdemax #Sektör #ModernPerdeSistemleri #PerdeSistemleri

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>