Fuar Genel — 31 Ocak 2017
R+T Turkey’e Uluslararası Sergici Katılımı

Panjur, güneş koruma ve geçiş sistemleri alanları alıcıları 1 ile 4 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul’da bilgi edinecektir. Türk inşaat sektörü büyümeye devam ediyor

Panjur, geçiş sistemleri/kapı ve güneş koruma alanları için üçüncü uluslararası R+T Turkey fuarı yaklaşmaktadır. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçiler, sektörün en yeni trendleri hakkında bilgi almak için 1 ile 4 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul’da bir araya gelecektir. 100’den fazla sergici, inşaat sektörü için panjur, kapı/geçiş sistemleri ve güneş koruması alanlarından yenilikler, ürünler ve yeni teknolojiler sunacaktır. Onların arasında Türkiye ve Avrupa’dan Palmiye, Monte Carlo Tente, ICA, Medo Tente, Bariş Tente, Brillant, Serge Ferrari, Expalum ve Nice gibi uluslararası tanınmış sektör temsilcileri yer almaktadır.

stand

Özellikle Alman sanayinin güncel gelişmelerine ilgi duyanlar, on Alman şirketinin katılımını onayladığı Resmi Alman Pavyonu’nda doğru yerdedir. Bir BVRS Bundesverband Rollladen und Sonnenschutz e.V. temsilcisi, sergici heyetine eşlik edecek ve ilgili ziyaretçilere güncel gelişmeler hakkında birinci elden bilgiler verebilecektir. R+T Turkey’e katılım, Türk pazarını Alman şirketleri için önemli bir ticari merkez olarak sınıflandıran Federal Ekonomi ve Enerji Bakanlığı (BMWi) tarafından desteklenmektedir.

Bazı uluslararası müşterilerimiz güvenliğe ilişkin kaygılarında haklıdır ancak bu sadece İstanbul için geçerli değildir. Roland Bleinroth, Messe Stuttgart Genel Müdürü: “Üçüncü R+T Turkey etkinliğinin bu kadar olumlu bir biçimde gelişmesinden ve müşterilerimizin de bu biraz zorlu bölgedeki önemli pazar platformuna bağlı kalmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Özellikle Türk müşterilerimiz bunun kıymetini bilmektedir. Tüm siyasi istikrarsızlığa rağmen Türkiye güçlü iç pazarıyla, önemli bir ekonomik bölgedir ve öyle kalacaktır.”

ilgi

R+T Turkey 2017 için online ziyaretçi kaydı başladı ve www.messe-stuttgart.com.tr/r+t/eng/Ziyaretci/ziyaretcikaydi.html linkinden ulaşılabilir. Fuara ilişkin detaylı bilgiler de orada mevcuttur. R+T Turkey 2017 sadece Avrupa’lı ziyaretçilere hitap etmemektedir. Özellikle Türkiye’nin komşu ülkeleri İran, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Kuzey Afrika ülkeleri, Orta Doğu ve Doğu Avrupa ülkeleri odak noktasıdır. Bu ülkele ve bölgelerdeki Türk ataşeler üzerinden öncelikle alıcılar davet edilecektir. Ayrıca ilgili alıcı heyetlerinin desteği için Sayfa 1/2 Türk Ekonomi Bakanlığı’na başvuruda bulunulmuştur. Arap ülkelerinden gelen fuar katılımcıları için, vize sınırlaması bulunmayan R+T Turkey önemli bir platformdur.

1

Son on yılda hızlı ekonomik büyümesi nedeniyle Türkiye, dünya çapında en hızlı büyüyen piyasalardan biri haline gelmiştir. Türk hükumeti, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılında, 2023 yılına kadar iddialı ekonomik hedefler gerçekleştirmek ve o zamana kadar dünyanın en büyük on ekonomisi arasına girmek istemektedir. Bu iddialı hedeflere ulaşabilmek için “2023 Vizyonu” doğrultusunda geniş kapsamlı bir önlemler kataloğu oluşturuldu. Büyük inşaat projeleri başlatılmış, küçük ve orta ölçekli işletmeler için destek programları uygulamaya konulmuş ve yenilikçi strateji programları tanıtılmıştır. Katılımcılar ve ziyaretçiler bu yükselen ekonominin piyasa olanakları hakkında yerinde bir fikir edinebilmektedir.

2

#Turkey #RT #Uluslararası #Sergici #UluslararasıSergiciKatılımı

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>