Sektör — 15 Aralık 2016
Son teknoloji harikası, perde giydirme programı: Dream Curtains

Aslen Arnavut asıllı Kosovalı meslektaşımız hayalinizdeki hizmeti Türkiye’ye getirdi. Teknoloji harikası ve yüksek ambiyansı olan “Dream Curtains” Perde Giydirme Programı, Valbon Yorgancı ve Sevgili oğlu Diyar Yorgancı tarafından hayata geçirildi. Mükemmel ve modern işlevi ile birlikte, satış ve başarıyı da beraberinde getirecek olan teknoloji harikası bu tasarım, mağazalarınıza renk katacak ve kazancı ile de mağazanızın çıtasını yükseltecektir.

Artık müşterilerinize beğendiği perdeyi, kendi camında nasıl duracağını sözel olarak değil; dijital seçenek kolaylığı ve pratik anlatım eşliğindeki gerçek görüntülerle ve renkleriyle sunacaksınız.

Doğru bilgi ve daha çok kazanç, bu programa sahip olmaktan geçer. Bunun için yapmanız gereken iş: Dream Curtains Perde Giydirme Programını ister bayi olarak, isterseniz satın alarak mağazanıza taşımak olacaktır. Bu programdan satın alan meslektaşımıza yanında bir adet tablet hediye edecek olan Valbon Yorgancı, “Hayali değil, gerçeği sunun” sloganı ile sizlere perde giydirme konusunda hizmet vermeye talip.

Önce tasarımı yapılacak mekanın fotoğrafı çekiliyor, sonra mekanın ölçüsü alınıyor, önceden yüklediğiniz renk ve desenleriniz cama uygulanarak, müşteriye sunuluyor. Ve sonuç itibari ile hayal değil gerçek satıyorsunuz.

 

#perdegiydirmeprogramı #perdegiydirme #perde #DreamCurtains #Teknoloji

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>