Sektör — 06 Aralık 2013
Soylu Perde & Taç Evi, seçkin perdeci

Muteks Perde Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tuncer’in müşteri ziyaretleri Diyarbakır’lı iş ortaklarını çok memnun bıraktı. Doğuyu kendine kale edinen Muteks ailesi, bu kadar çok müşteri portföyüne sahip olmayı acaba neye borçlu.

Haber:Emel Benli & Diyarbakır / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

1989 yılında ev tekstil sektörüne atılan ve 2007 yılından bu yana bir Taç Evi olarak Diyarbakır’lılara perde ve ev tekstiliyle hizmet veren Soylu Perde’nin sahibi Hasan Soylu’yu sizlere tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Muteks’in Doğu ve Güneydoğu bölge sorumlusu Efkan Kurdal aracılığı ile bağlarının Muteks’le hiç bir zaman koparmayan Hasan Bey, Diyarbakır’ın Bağlar semtinde 3 katlı 1050 m2 mağzasında 9 çalışanı ile işine bağlı bir perdecimizdir. Beş çocuk babası Hasan Bey, kendisine ait birde atölye ile sıcak ticaretle müşteri memnuniyeti çabasındadır. Oğulları Müslüm ve Hüseyin ile bu sektörde çalışarak saygınlığını koruyan Soylu, ” İşimde hiç bir konuda taviz vermedim, bu bir ekip işidir.” diyerek kendisine ve işine olan saygısını bu cümleyle dile getirirken Murat Tuncer ile de sıkı bir dostluğa sahiptir. Bu güzel dostluğun yıllar boyu sürmesi dileği ile bir meslektaşınızın daha sesini duyurarak, kendisini sizlerle tanıştırmaktan mutluluk duyduğumuzu dile getirmek istiyoruz.

Kaynak: www.perdesaticilari.com

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>