Fuar Genel — 17 Mayıs 2017
Turuncu Dizayn R + T 2017 Fuarında Yepyeni Tasarımları, Birbirinden Canlı Konseptleri Sergiledi

R+T Turkey yerli ve yabancı sektör lideri markalara, ihracatçı ve ithalatçı firmalara, dünyanın her yerinden gelen katılımcı ve ziyaretçilere eşsiz bir etkinlik sundu.

Bu lider markalardan biri de olağanüstü güzel, birbirinden şahane ürünleriyle ve konseptiyle Turuncu Dizayn idi. Çünkü; düşlerin en canlı renkleri, gerçek olmayacak kadar güzel çizgilerle perde araladığında yaşamı size hissettirebiliyorsa; Turuncu Dizayn, neredeyseniz oraya dokunuyor, sizin için daima en güzelini seçiyor, yakışanı buluyor, üretiyor, tasarlıyor ve yaşam alanlarınızı değiştirerek bütün harikaları paylaşıyor. Perdelerinizi aralayın ve arkasındaki rengi, Turuncu’nun size sunduklarını keşfedin; daha özgürce yaşamak ve yaşatmak için tercih edin!

Yenilikçi vizyonu ve tasarım gücünü her daim üst seviyede tutan bir profille 2011 yılında kurulan Turuncu Dizayn perdelerini farkını göstermeye devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana, içinde bulunduğu dönemin dekorasyon modasına trend olabilecek özgün perde tasarımlarına imza attı. Başarı serüvenin arkasında ekibinin yaratıcılığı ve yine ekibinin kaliteden ödün vermeden yarattığı birbirinden tarz koleksiyonlar yer aldı. Bu sayede Turuncu Dizayn’ı, Türkiye’de sektöre kendi tarzı ile kazandırdığı koleksiyonlar ilk sıralara taşıdı. Başarıda istikrarı sağlamak için teknolojisinde fark yaratan çözümlerle, her yıl bir sonraki senenin trendini göz önünde bulundurarak, müşterilerine en özelini sunmak için özveri ile çalıştı.

Turuncu Dizayn fon perdeler, tül perdeler, zebra perdeler, stor perdeler gibi birbirinden farklı tüm perde ve mekanizmalı perdeler üzerine Ankara’da dijital baskı teknik ve teknolojilerini kullanarak üretim gerçekleştiriyor. Kaliteli perdelerini, dijital baskı ve diğer yenilikçi teknolojilerle özel olarak üretir. İleriye dönük en büyük hedefi; zaman içerisinde daha fazla hayale dokunan, beklentileri yansıtan, kendi tasarımları ile ürettiği koleksiyonları hem Türkiye’ye hem de Dünya’ya daha geniş çaplı bayilik ve distribütörlük vererek adını daha uzun seneler yaşatmaktır. Bu konuda yapmış olduğu yatırım ile Şanghay / Çin Halk Cumhuriyeti’nde kurmuş olduğu fabrika ile üretim bandını faaliyete geçirdi.perde2

#TuruncuDizayn #Fuar #YepyeniTasarımlar #Tasarım #BirbirindenCanlıKonseptler #Konsept

Related Articles

PAYLAŞ

About Author

editor

(0) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>